САЈАМ ПОЉОПРИВРЕДЕ У КРУШЕВЦУ: Друго место за нашу школу у категорији за најуређенији штанд

Стручни жири веома задовољан издањем наше школе на сајму у Крушевцу

Били смо на 14. сајму пољопривреде у Крушевцу. Реч је о једном од најзначајнијих агро-бизнис догађаја централне Србије кој сваке године привуче велик број посетилаца и излагача.

Ученици смера кувар учествовали су и у припремању традиционалних јела, и то пребранца и бобових пихтија. Укуси су били одлични, па је и жири био и више него одушевљен. Само речи хвале за наше младе куваре пред којима је светла будућност у свету кулинарства. Као главно јело припремао се котлић, а за разлику од осталих излагача ми смо приремали домаћу белу чорбу са пилетином.

Награда за наше младе куваре – признање и медаља

Сајам окупља највеће произвођаче сточне хране, средстава за заштиту и прихрану биља, семенске робе, баштенске опреме, алата, пољопривредне механизације….

Штанд наше школе био је изузетно посећен. Током дана штанд су посетили и представници министарства пољопривреде, челници града Крушевца, али и остали пријатељи школе.

У категорији најбоље уређеног штанда, наша школа је освојила друго место.

Медаљу и захвалницу су на бини преузели ученици другог разреда смера кувар.