Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика

Учешће наше школе на 12. НОУ ФЕСТ-у Ћуприји

Наша школа имала је запажен наступ на 12. Регионалном сајму образовања НОУ ФЕСТ у Ћуприји, 22.3.2024. године. Средњу школу из Рековца представили су ученици и наставници. Као и до сада, на штанду наше школе нашли су су производи школе, промотивни материјали предвиђени за упис у школску 2024-25. годину. Штанд је био изузетно посећен, а будући средњошколци су се интересовали о смеровима у нашој школи како би изабрали будуће занимање. Ученици и наставници су делили флајере и разговарали са осмацима из поморавског округа.

Другог дана сајма, ученицима основних школа представило се чак 20 средњих школа међу којима и наша Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика из Рековца. Осмаци из Поморавља имали су прилике да сазнају нешто више о образовним профилима који их интересују.

Овај сајам посвећен је свим ученицима на територији централне Србије, а за ђаке завршних разреда ово је одлична прилика да већ сада изаберу пут даљег школовања.

Циљ Регионалног сајма образовања Ноу Фест је да информишу омладину и поспеше њихову жељу за даљим образовањем.

All reactions:7272