Помоћник министра пољопривреде Александар Богићевић у посети нашој школи

Помоћник министра пољопривреде Александар Богићевић посетио је данас просторије Пољопривредно-ветеринарске школе са домом у Рековцу. У плану је да се у скоријој будућности реализују нови пројекти у сарадњи са надлежним министарством.

Богићевић је у пратњи директора наше школе, Љубише Стевановића, обишао целу школу. Директор је упознао Богићевића са знаменитим људима који су у прошлости били ученици наше школе.

Помоћник министра је обишао и учионице које су реновиране, а посебно је био одушевљен нашим амфитеатром.

Слика за помоћника министра пољопривреде

На крају, Богићевић је погледао и просторије библиотеке са богатом збирком разних наслова.

Боља земља снима емисију о нашој школи

Екипа емисије Боља земља снимаће специјалну емисију о нашој школи следеће недеље. Емисија се премијерно приказује на телевизији Хепи већ десет година.