Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика

ЦРВЕНО ЗЛАТО СРБИЈЕ: Награде и признања за нашу школу на фестивалу у Врњачкој Бањи

У уторак 9. јула на променади у Врњачкој Бањи одржана је Друга такмичарска изложба производа од малине са додатом вредношћу под називом „Црвено злато Србије“.

Одличан наступ и штанд са производима од малине имала је Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика из Рековца. На изложбено-продајном штанду нашли су се: колач од малине, слатко од малина, џем од малина, густи сок од малина, ружице од малина…

Најбољи производи бирани су у више категорија, које су дефинисане важећим правилницима у овој области.

Ученичкој задрузи “Плодови Левча” додељена је диплома за освојену сребрну медаљу на такмичарској изложби производи од малине “Црвено злато Србије” за производ слатко од малине. Нашој школи је додељен и пехар за освојено 3. место у категорији апсоулутних победника на овогодишњем фестивалу у Врњачкој Бањи.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.