УГОВОР СПОРАЗУМА О САРАДЊИ ИЗМЕЂУ ПРИВРЕДНЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ И ПОЉОПРИВРЕДНО-ВЕТЕРИНАРСКЕ ШКОЛЕ

УГОВОР СПОРАЗУМА О САРАДЊИ ИЗМЕЂУ ПРИВРЕДНЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ И ПОЉОПРИВРЕДНО-ВЕТЕРИНАРСКЕ  ШКОЛЕ

У суботу, 15. 04. 2016. год. у Привредној комори у Београду, директор Љубиша Стевановић је примио уговор споразума о сарадњи између Привредне коморе Србије и Пољопривредно-ветеринарске школе.

Том приликом је шесторо ученика наше школе (по двоје из сваког образовног профила) присуствовало првој од четири обуке планиране са циљем да се ученици оспособе за писање пројеката.

Заједно са ученицима школу су на школском штанду представљали професори Весна Костадиновић и Сима Симић.

Наредне обуке заказане су за 23. април и 21. и 28. мај.