ЗАВРШНИ КРОС РТС-А 08.10.2016.

Завршни крос РТС-а одржан је 08.10.2016.године у Рековцу у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Министарства омладине и спорта, Атлетског~~посс савеза~~ХЕАД=посс Србије, наше школе и Скупштине општине Рековац и под спонзорством Ваљевске пиваре. Због завршних припрема кроса и прецизнијих договора са нашим директором Љубишом Стевановићем и председником општине Рековац др Александром Ђорђевићем, екипа~~В РТС-а је стигла још претходног дана.

ДСЦ_0004-002

Крос РТС-а је доживео велики успех коме су присуствовали и помоћница министра Министарства просвете, науке и технолошког развоја за предшколско и основно образовање Весна Недељковић и посебни саветник министра просвете, науке и технолошког развоја Милош Благојевић.

DSC_0119

Кросу је присуствовало око 700 учесника. У трци јуниорки и сениорки на 4000м узастопну победу је донела Амела Терзић, друго место је освојила Биљана Цвијановић, а треће Теодора Симовић.

ДСЦ_0217

У трци јуниора и сениора на 6000м прво место је освојио Елзан Бибић, друго Милош Крстић, а треће место је освојио Дарко Живановић.

ДСЦ_0223