ОМЛАДИНСКИ МЕГАХЕРЦ – емисија ученика наше школе на радију Левач

Од петка 10. марта ученици наше школе почели су са реализацијом емисије под називом Омладински мегахерц. Водитељи емисије су ученице одељења III-3, Миона Радоичић и Милица Милутиновић.

Емисија је едукативног, информативног и забавног карактера. Емисију уређују и воде ученици средње школе.

У првој емисији гост је био ученик друге године смера ветеринарски техничар Стефан Ђорђевић из Велике Крушевице. Он је у емисији причао о разлозима зашто се баш одлучио за овај смер и уопште о предностима које средња школа у Рековцу има за ученике.

И у наредним емисијама, које ће се емитовати током целог другог полугодишта, ученици свих смерова ће представљати себе и своју школу.

Омладински мегахерц можете пратити на 90,3MHz и где год да сте широм света преко интернета (линк пронађите на сајту радија https://radiolevac.rs/)

На истом сајту налази се и линк ка забавном радију СОНГ.