ДОМ УЧЕНИКА: Одржан едукативни тренинг за ученике средњих стручних пољопривредних школа

У просторијама Дома ученика Пољопривредно-ветеринарске школе у Рековцу, у периоду од 3-5. фебруара одржан је тренинг за ученике завршених разреда пољопривредних школа на тему пројекта „Оснаживање младих пољопривредника за коришћење локалних подстицаја у пољопривреди“.

Окупљене госте на почетку предавања поздравио је директор Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика у Рековцу, проф. Љубиша Стевановић.

Едукација окупља ученике завршних разреда средњих стручних пољопривредних школа из 6 градова ( Свилајнац, Смедерево, Пожаревац, Пожега, Краљево и Крушевац) укључујући и Рековац који је домаћин овог тренинга – едукације.

Ученици након успешно завршеног тренинга и одржане информативно-едукативне школске трибине, добијају потврде у виду сертификата.

Пројекат релизује удружење Младих пољопривредника Србије у сарадњи са Центром за одрживу пољопривреду и рурални развој / Агроњуз медији.