Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика

ДИПЛОМЕ И КЊИГЕ ЗА КРАЈ: Награђени матуранти за одличан успех

Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика у Рековцу доделила је дипломе и књиге за одличан успех ученицима завршних година смера ветеринарски техничар,економски техничар и кувар.

– Ово је последњи пут да сте сви заједно. Путеви ће свакога од вас да одведу на различиту страну, али, где год пошли, поносно истакните да сте овде завршили школу. Желимо вам да останете, пре свега, добри људи, али и да постанете доктори, инжењери, декани. Желим вам пуно здравља, среће и успеха у животу – рекао је матурантима директор Пољопривредно-ветеринарске школе Љубиша Стевановић.

Књигом и дипломом награђена је и Нена Нешић из Рековца, ученица смера кувар која током школске године није имала ниједан изостанак.

Ђак генерације је Миона Радоичић из Рековца, која је похађала смер економски техничар.