4. САЈАМ ОБРАЗОВАЊА У ЋУПРИЈИ

10. и 11. Марта школа је учествовала на 4. сајму образовања у Ћуприји.

WP_20160310_11_01_24_Pro

Првог дана сајма промовисалe су се високе школе и факултети. Високу Пољопривредно-прехрамбену школу (Високошколска јединица Рековац) промовисали су Горан Ђорђевић и Владимир Степановић.

DSC_0675

Другог дана сајма промовисане су средње школе Поморавског округа. Нашу школу промовисали су професори Весна Костадиновић и Горан Николић у пратњи ученице Марине Васић. DSC_0680

Штанд је похваљен, због занимљивог традиционалног изгледа и изложених производа школе (мед, пекмез, компот). А није ни изостало интересовање ученика основних школа који су у пратњи својих наставника посетили сајам. У оквиру сајма организована су бројна предавања које су професори наше школе посетили са циљем да утиске пренесу не  ученике. Најзанимљивија предавања су била на тему „Од хемије до магије“ и промоција књиге „ Како до посла у 21. Веку “.

DSC_0683

DSC_0686