ПРОМОЦИЈА GRAND АRОМЕ И ЕДУКАЦИЈА СА МОДНИМ И КОЗМЕТИЧКИМ САВЕТИМА

У уторак 29. 03. 2016. год. у сарадњи са маркетиншком кућом SREBRN & TUŠ  организована је едукација са модним и козметичким саветима за пунолетне ученице наше школе.

DSC_1455

Реномирани стилисти и шминкери упознали су ученице са актуелним трендовима дајући им истовремено и савете за свакодневну негу лица и одевање.

DSC_1458

Едукацији су присутвовале ученице завршног разреда које су имале и питања везана за предстојеће матурско вече решавајући дилеме око избора матурске хаљине и начина шминкања за ту прилику.

После двосатног дружења сви су понели лепе утиске. Гости су били задовољни традиционалним левачким гостопримством и уређеношћу школе, а ученице саветима које су током едукације добиле.

Неке од ученица су искористиле прилику да буду нашминкане.

DSC_1463

Сви присутни су од GRAND AROME и маркетиншке куће SREBRN & TUŠ  добили поклон пакет.

DSC_1453