КОНКУРС ЗА УПИС СТУДЕНАТА У I ГОДИНУ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ СТУДИЈА

ВИСОКА ПОЉОПРИВРЕДНО-ПРЕХРАМБЕНА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА У ПРОКУПЉУ – ВИСОКОШКОЛСКА ЈЕДИНИЦА РЕКОВАЦ ШКОЛСКА 2015/2016. ГОДИНА

Расписује конкурс за упис студената у прву годину основних струковних студија школске 2015/2016. године Висока пољопривредно-прехрамбена школа струковних студија у Прокупљу, високошколска јединица у Рековцу уписаће укупно 60 студената на студијском програму:

ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

– Пријављивање кандидата: 22, 23. и 24. јуна 2015. године у времену од 9-14 часова.

– Распоред полагања пријемног испита биће објављен 29. јуна 2015. године  на огласној табли и интернет адреси Пољопривредно-ветеринарске школе.

– Полагање пријемног испита биће обављено  2. јула 2015. године у 10 часова, према распореду објављено и на огласној табли у Пољопривредно-ветеринарској школи.

– Јединствена ранг листа објавиће се 7. јула 2015. године на огласној табли у школи.

– Упис кандидата 15. јула 2015. године од 10-14 часова.IMG_8779

ЗАТО ШТО СУ ДИПЛОМИРАНИ СТУДЕНТИ ВИСОКИХ ШКОЛА НА ОСНОВНИМ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИМ СТУДИЈАМА КОНАЧНО СТЕКЛИ ВИСОКО ОБРАЗОВАЊЕ И СВА ПРАВА КАО И СТУДЕНТИ СА ЗАВРШЕНИМ АКАДЕМСКИМ СТУДИЈАМА.

ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

– Познавање агроеколошких фактора

– Производња воћно-лозног садног материјала

– Подизање и одржавање засада