КАМП РЕКОВАЦ 2015 – ШЕСТИ ДАН

Леп и сунчан четвртак, још 1. јул. Полазницима Кампа се није скидао осмех са лица. Почетак дана су искористили за атлетску радионицу и припрему за пут школске економије. Сви су у једној колони кренули пешице ка фарми. Полазници су пуни кондиције, не осећају умор и жељно ишчекују шта ће то видети на школској економији.IMG_9685Шеф фарме Александар Милетић је водич. Прича о економији школе и одговара на питања знатижељних полазника.

Стигли су. Мангулице, фазани, украсни голубови… Сви воле животиње. Полазнице кампа које живе у Данској нашле су новог пријатеља. То је пас. Играју се са њим и остала деца.IMG_9681У повратку су свратили да посете просторије градске библиотеке “Др Милован Спасић”. Разна литература вири са полица, и домаћа и страна.IMG_9653